1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór prawej zatoki szczękowej
Zoja 62

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 42298

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-14, 21:03   Temat: Nowotwór prawej zatoki szczękowej
::rose::
  Temat: Nowotwór prawej zatoki szczękowej
Zoja 62

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 42298

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-11-19, 20:58   Temat: Nowotwór prawej zatoki szczękowej
U mnie bóle okolicy naświetlanej wystąpiły 5 miesięcy po lampach.
Wiem, że skutki radioterapii ponosi się bardzo długo...niestety.
Fakt, że bezpośrednio po naświetlaniach czułam się najlepiej, teraz jednak co chwilę coś mnie dopada...a to boli jama ustna, to kości szczęki, to mi się ropień zrobił....na nudę nie mogę narzekać.
O wszystko wypytujcie dokładnie lekarza i w razie dolegliwości proście o leczenie. Tata nie może cierpieć, na każdą przypadłość proście o leki.
Powodzenia :-D
  Temat: Nowotwór prawej zatoki szczękowej
Zoja 62

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 42298

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-19, 21:27   Temat: Nowotwór prawej zatoki szczękowej
Beatko, spróbuj jeszcze umówić się z szefem I Kliniki Radioterapii w Gliwicach, na 8 piętrze. Musisz to zrobić przez sekretarkę. Profesor jest ciepłym, wrażliwym człowiekiem - sama tak załatwiałam przyjęcie,bez "argumentów" - być może pomoże Ci. Oni tam się specjalizują właśnie w leczeniu laryngologicznym.
Nie poddawaj się, Tata ma prawo się bać, sama ten etap przeszłam, wiem jak ciężko się pogodzić z takim rozpoznaniem. Po prostu bądź z Tatą, to bardzo ważne, mnie ogromnie motywowała do leczenia córka, gdyby nie ona, też machnęłabym ręką i czekała na rozwój choroby.
Ściskam Cię mocno i życzę dużo siły.
  Temat: Nowotwór prawej zatoki szczękowej
Zoja 62

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 42298

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-04-22, 20:17   Temat: Nowotwór prawej zatoki szczękowej
Beatko, ja byłam leczona w Gliwicach i mam bardzo dobre zdanie na ich temat. Wydaje mi się, że Gliwice mają nowsze i lepsze lampy niż na Raciborskiej - powtarzam opinię lekarzy, którzy mnie kierowali na leczenie.
Dokładnie jak przebiega leczenie i czego można się spodziewać przeczytasz w postach Jerzego, on ma tak samo jak Twój tata, tylko inna strona.
Rak dziąsła lewego dolnego
Carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes invasivum GII
jerzozwiesz@amorki.pl [28-03-2010]
[ Idź do strony: 1 ... 8, 9, 10 ]
Nawet stopień zjadliwości ten sam.
Myślę, że jak postudiujesz wpisy Jerzego, będziesz wiedziała o co pytać.
Pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group